Hotel Semily Obecní dům
 
ADRESA Hotel Obecní dům
Husova 70
Semily 51301
Česká Republika
Hotel-Semily-Obecni-Dum@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Obecní dům ubytování Semily Aktuální počasí jasno
Hotel Semily Obecní dům - K hotelu přísluší parkovištěHotel Semily Obecní dům - disponuje restauracíHotel Semily Obecní dům -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Semily Obecní dům - V hotelu je kulečníkHotel Semily Obecní dům - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Semily Obecní dům -  je k dispozici připojení na internetHotel Semily Obecní dům -  je k dispozici letní terasaHotel Semily Obecní dům - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Semily Obecní dům - přijímá kreditní karty VISAHotel Semily Obecní dům - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Semily Obecní dům - přijímá kreditní karty JCBHotel Semily Obecní dům - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Semily Obecní dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Semily Obecní dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Semily Obecní dům - na pokojích je telefonHotel Semily Obecní dům - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Obecní dům / Semily

Tříhvězdičkový hotel Obecní dům vytváří spolu s kostelem a radnicí typické semilské panoráma. Hotel má pro své hosty připraveno ubytování v pokojích se sociálním zařízením, televizí, lednicí, telefonem a připojením k WiFi.

V objektu je k dispozici nekuřácká restaurace, pivnice a noční bar. Čeká Vás příjemný personál a prvotřídní tradiční česká kuchyně.

Obecní dům v Semilech je výstavná neorenesanční budova, kterou projektoval věhlasný pražský architekt dr. Jan Vejrych, autor projektu hotelu Paříž v Praze. Čtyřpodlažní stavba s věží, bohatým štukovým dekorem a mozaikou dovezenou z Benátek, působí zajímavě a tvoří jednu z hlavních dominant města Semily. V posledních letech prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí a byl mu navrácen také jeho původní název - Obecní dům.

Ubytování Hotel Obecní dům Semily
Hotel Obecní dům stojí v centru Semil, 7 km od sjezdovek na Kozákově. Z pokojů je pěkný výhled na centrum města. Hotel Obecní dům nabízí také pokoje vhodné pro alergiky i handicapované. V blízkosti hotelu funguje soukromé parkoviště zdarma. V hotelu se podávají snídaně formou bufetu.

Semily Hotel Obecní dům restaurace
Restaurace hotelu Obecní dům v Semilech nabízí možnost pořádání soukromých akcí (svatební a pohřební hostiny, rauty, oslavy narozenin a výročí a jiných rodinných událostí, podnikové a prezentační akce, ...) Restaurace je v provozu denně od 10.30 (o víkendech od 11 hodin) do 21 hodin. Kapacita 65 míst - 49 míst u stolů, 16 míst uzavřený salonek. Dále je v hotelu noční bar a pivnice, která má 36 míst u stolu, možnost si zahrát kulečník.

Dovolená Český ráj Semily hotel Obecní dům
Město Semily se rozkládá v Libereckém kraji v turistické oblasti Český ráj. Do 20 km jsou horské hřebeny a turistická střediska Krkonoš a Jizerských hor, hrady, zámky a skalní města Českého ráje. V bezprostřední blízkosti města je unikátní kaňon řeky Jizery s Riegrovou stezkou a Bozkovské dolomitové jeskyně. … rozhledna na vrcholu Kozákov. Okolí je ideální pro pěší i cyklo turisty, na své si přijdou vyznavači paraglidingu, geocachingu, golfu a lyžování. Velké množství aktivit nabízí také Sportovní centrum. Golfové hřiště cca 6 km od hotelu. Kulturně založení turisté mohou navštívit muzeum a několik galerií.

Dodatek k ceníku: Ceny pro rok 2013
Snídaně cena - 100 Kč za osobu, se podávají formou bufetu v jídelně ve druhém patře ve všední dny od 7:30 do 9:30, o víkendu od 9:00 do 10:30 hodin.
Recepce: Pondělí - Pátek 9:00 - 21:30, Sobota - Neděle 10:00 - 21:30

Příplatky
Příplatek za výměnu ručníků každý den 10 Kč / 1 noc, za sadu ručníků navíc 20 Kč / 1 noc
Příplatek za převléknutí lůžka mimo termín 50 Kč / 1 noc
Příplatek za klimatizaci (pokoj č. 203, 204) 100 Kč / 1 noc
Poplatek za psa 100 Kč / 1 noc / 1 pes (povoleno pouze na některé pokoje) 
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko 0 Kč
Příplatek za Dítě od 3 do 6 let bez nároku na lůžko 50 Kč
Příplatek za Osobu starší 6 let bez nároku na lůžko 100 Kč